Hej dziewczyny.

Jak się czują Wasze włosy po zimie? Moje zawsze gdy jest zmiana pór roku zaczynają być trochę kapryśne. Z doświadczenia wiem, że jeśli ich nie zregeneruję np. wiosną, to po lecie już nie będzie czego zbierać 😉 Po prostu klimatyzacja w pracy i wysokie temperatury oraz promieniowanie słoneczne bardzo je domęczą. Dlatego teraz jest najlepszy czas, żeby zadbać o włosy. Włączyłam do pielęgnacji cudo od Nanoil, czyli arganowa maskę do włosów. Nanoil to specjaliści od olejowania i olejków, więc spodziewałam się po ty arganie rzeczy niezwykłych. Czy tak się stało? Przeczytajcie!

Maska do włosów Nanoil z arganem – jak ma działać? Przeznaczenie

Olejek arganowy to maestro pielęgnacji włosów. Maska wykorzystuje jego działanie odżywcze, rewitalizujące i regenerujące. Ma wzmacniać włosy, dodawać im blasku i powabu. Jak znalazł na wiosenną odnowę.

Arganowa maska do włosów Nanoil jest idealna do każdego rodzaju włosów. Pokochały ją moje cienkie, lekko już przesuszone, puszące się na końcach.
Pokochają ją także włosy normalne, które potrzebują wsparcia i odżywienia. Olej arganowy sprawdza się też w pielęgnacji włosów dojrzałych.

Nanoil maska do włosów z olejkiem arganowym – skład

Cóż może zawierać maska do włosów z arganem? Hmmm olejek arganowy? Nie trzeba być mędrcem, by się domyślić. Olej arganowy z Maroka – czyli tzw “płynne złoto” to kluczowy składnik maski Nanoil. Otrzymujecie zatem szereg dobrych kwasów tłuszczowych i ponad 100 substancji czynnych. Jako jeden z nielicznych olejków ma tak wysokie stężenie witaminy E i polifenoli. To jednak z najlepszych kuracji do włosów. W masce Nanoil jest też obecny panthenol. Osobiście uwielbiam go za efekt maksymalnego wygładzenia włosów i piękny blask, jaki mają włosy po wysuszeniu.

Nanoil maska do włosów z olejkiem arganowym – jak ją stosuję?

Maskę nakładam na włosy na różne sposoby:

  1. Przed myciem włosów, zaraz po olejowaniu, jeszcze na pokryte olejkiem włosy. W ten sposób maska nie tylko robi swoje, czyli pielęgnuje, ale też emulguje olej i pozwala lepiej i szybciej go zmyć.
  2. Tradycyjnie, czyli na wilgotne, umyte, osuszone ręcznikiem włosy kładę maskę i czekam kilka minut, po czym spłukuję ją z włosów.
  3. Próbowałam też wersji z nakładaniem maski na kwadrans, ale tak naprawdę ona działa doskonale już w kilka minut i nie ma potrzeby przedłużania tego procesu.

Nanoil maska do włosów z arganem – efekty

Chcąc Wam o nich opowiedzieć, wypisałam sobie punkty wiece co? Są tak konkretne, że je tu wstawiam, bo opisują sedno maski do włosów Nanoil.

  1. Super blask!
  2. Bardzo gładkie włosy, miłe w dotyku.
  3. Zero suchych końców.
  4. Dobre nawilżenie.
  5. Włosy fajnie się układają.
  6. Miękkie o ładnym kolorze, jak z reklamy!
  7. Lekkość i połysk przy każdym ruchu

Nanoil maska do włosów z arganem – ocena

No i co ja Wam mogę jeszcze powiedzieć, po takim działaniu i wypisanych efektach? nie ma się co zastanawiać, trzeba brać i używać! 🙂 Polecam Wam bardzo maskę Nanoil z resztą nie tylko z olejkiem arganowym, bo w ofercie macie jeszcze do wyboru jedwab, węgiel, keratynę – jest w czym przebierać. Ja kupiłam kilka więc z pewnością jeszcze o nich poczytać. Póki co – moje włosy są bardzo zadowolone z tego arganowego cuda. Jeśli macie bardzo mocno zniszczone włosy – do maski możecie dodać jeszcze odrobinę czystego oleju arganowego – większe stężenie to silniejsze odżywienie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *